04-9565858

צור
קשר

צור קשר

  אודותינו

  בקצרה

  הקבוצה נמצאת בחזית חברות הבניה המובילות בענף הנדל"ן בישראל

  קבוצת עמאד טאהא נמצאת בחזית חברות הבניה המובילות בענף הנדל”ן בישראל. הקבוצה הוקמה ב-1997 על ידי מר עמאד טאהא, לאור צורך עולה וגובר בחברת ביצוע שמעניקה סל פתרונות מלא לחברות יזמיות.
  הקבוצה חרטה על דגלה את ערכי השירות והדייקנות ומקפידה על עמידה בלוחות זמנים צפופים ומתן חווית שירות אמינה, אישית ואדיבה לקהל לקוחותיה.

  הקבוצה מעסיקה למעלה מ-60 עובדים ושומרת על אופי משפחתי, תוך הקפדה על סטנדרטים מהגבוהים בענף הבנייה והצבת רף חדש של אמינות. הקבוצה מתגאה בשירות איכותי ללקוחות הקצה- דיירי הפרויקטים השונים, שמקבלים את הפתרונות השלמים והמלאים ביותר, תוך תיקון מלא והחלפה של ליקויים בדירות.

  הקבוצה הקימה מערך של שירות לקוחות הכולל פיתוח אפליקציה ייחודית המאפשרת לעובדי החברה לעקוב מקרוב אחר הליקויים השונים ולהעניק להם רצף שירותי וטיפולי מן המעלה הראשונה, לשביעות רצון הלקוחות.

  במרוצת השנים הקבוצה יצרה לעצמה התמקצעות בביצוע פרויקטים  ובבנייה ציבורית. בנוסף על התמחותה בביצוע, קבוצת עמאד טאהא עוסקת גם ביזמות נדל”ן במספר פרויקטים ברחבי הארץ.

  הקבוצה מעניקה ליזם “ראש שקט”, עם הקפדה על דיוק בזמנים, אחריות ואמינות שאין שניות לה. אנחנו מזמינים אותךלהצטרף להצלחת הקבוצה וליהנות מסל המוצרים הייחודי שלנו.

  עמידה קפדנית בלוחות זמנים

  צוות מקצועי

  30 שנות ניסיון

  החזון שלנו

  הקבוצה נמצאת בחזית חברות הבניה המובילות בענף הנדל"ן בישראל

  חברת עמאד טאהא הציבה לנגד עיניה את ערכי השירות והאמינות כערכי הליבה של החברה. החברה מקדישה זמן רב ותשומות רבות לשיפור מתמיד של עובדיה והתמקצעותם בתחומי הבנייה השונים. מערך השירות בחברה שומר על זמינות מלאה, שקיפות ומתן מענה מהיר לכל פנייה. אנחנו מאמינים כי כל פרויקט בנייה בישראל צריך להיבנות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולממש את הפוטנציאל שלו כפי ששורטט על שולחנות התכנון.